Szybka i profesjonalna naprawa komputerów

Naprawa komputerów w centrum obsługi GSMHelp odbywa się po przeprowadzeniu całkowicie bezpłatnej diagnostyki. W odróżnieniu od innych punktów serwisowych, GSMHelp nie pobiera żadnych opłat za czynności objęte fazą testów laptopa, które prowadzą do wykrycia usterki, nawet w przypadku rezygnacji z przeprowadzania jego naprawy.
Nasze centrum serwisowe zostało zorganizowany przez grupę specjalistów z różnych dziedzin mikroelektroniki. Powstał naprawdę solidny zespół inżynierów i techników profesjonalnie, rzetelnie i sprawnie prowadzący pogwarancyjne serwisowanie komputerów.
Nasz oddział naprawy laptopów posiada wiele zalet wśród których bardzo ważna jest szybkość działania – kluczowy jest tu bezpośredni dostęp do własnego magazynu podzespołów i części zamiennych. W większości przypadków nie musimy czekać na  transport potrzebnych elementów, skracając w ten sposób czas serwisowania.
Naprawiamy wszystkie wiodące marki laptopów : Asus, Acer, Apple, Compaq, DELL, Fujitsu, GIGABYTE, HP, Samsung, Lenovo, MSI, Sony, Toshiba i wiele innych. 
Likwidujemy usterki, aktualizujemy oprogramowanie, modernizujemy – chętnie pomożemy w przypadku jakichkolwiek problemów z laptopem. 
Zawsze miło będzie widzieć Cię w naszym serwisie. GSMHelp serdecznie zaprasza.